Polecane produkty

Miód faceliowy Miód faceliowy
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miód lipowy Miód lipowy
Cena: 31,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miód nawłociowy Miód nawłociowy
Cena: 32,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miód rzepakowy Miód rzepakowy
Cena: 26,00 zł
szt.
zobacz więcej
Miód wielokwiatowy Miód wielokwiatowy
Cena: 26,00 zł
szt.
zobacz więcej
Pyłek pszczeli Pyłek pszczeli
Cena: 27,00 zł
szt.
zobacz więcej
O nas

Nasze gospodarstwo znajduję się w malowniczej wsi Zapusta, na samej granicy województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. W najbliższej okolicy nie znajduję się żaden przemysł, więc powietrze jest wolne od zanieczyszczeń. Nasza miejscowość otoczona jest lasem co sprzyja pozyskiwaniu bardziej różnorodnego i wartościowego miodu. Pszczelarstwem zajmujemy się od co najmniej 4 pokoleń, nasza pasieka została założona pod koniec XIX wieku.
Część miodu który pozyskujemy od razu wlewamy do słoików, który po pewnym czasie staje się skrystalizowany. Miód podgrzewamy także w dekrystalizatorze w temperaturze 38 stopni C. Gwarantuje to zachowanie wszystkich właściwości zdrowotnych miodu. Taki miód po pewnym czasie ponownie podlega procesowi krystalizacji. W ofercie posiadamy także miód kremowany, który ma gładką, kremową konsystencję. Proces kremowania nie powoduje utraty żadnych składników odżywczych miodu.
Od kilku lat produkujemy także oleje, które tłoczymy na zimno, tak aby zachować wszystkie ich wartości odżywcze i zdrowotne. Nasiona do produkcji oleju pozyskujemy od lokalnych sprawdzonych rolników. Co daje nam gwarancję jakości naszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl